Sesli Masal Kitabı İnternetsiz

Çocuk Yetiştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Murat Can Kış
Çocuklarınıza masal okumak için saatlerinizi harcamanıza gerek yok Sesli Masal Kitabı uygulaması sizlere bu konuda fayda sağlayacaktır.

Çocuklarınızı uyutmak için artık sizin masal okumanıza gerek yok. Mobil cihazınız sizden bu görevi alıyor. Sesli Masal Kitabı mobil uygulaması sizlere  bu konuda yardımcı olacaktır. Üstelik bu faydalı uygulamayı Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile en sevdiğiniz masalları dinleyebilirsiniz. Uygulama internet kullanımına ihtiyaç duymaz, sadece uygulamayı indirmeniz yeterlidir. 

Çocuklarınız uygulama içerisinde ki masallar çocuklarınızı hem eğlendirir hem de bilgilendirir. Bu sebeple uygulamamızı mobil cihazınıza indirin ve çocuklarınızı eğlendirmenin tadını çıkartın. Genellikle uykuya dalmadan önce anne ve babalar çocuklarına masal anlatır ya da okurlar. Uyku öncesi dinlenen bu masallar çocukların sakinleşmesine, uykuya hazırlanmasına olanak tanır aynı zamanda.

Erken yaşta masal dinlemeye başlayan çocukların dil becerileri daha hızlı gelişir, daha çok sayıda kelime öğrenirler ve bu kelimeleri kullanırlar. Ayrıca dikkatleri ve hafızaları da gelişir. Masal dinleyen çocuklar kitap okuma alışkanlığını da kolay kazanırlar. Yani çocuklarınız masallar sayesinde kendi kişisel gelişimlerini de gerçekleştirirler. 

Sesli Masal Kitabı İnternetsiz indir